NBL Probiotic GOLD 20 Saşe Kullanıcı Yorumları


NBL Probiotic GOLD 20 Saşe Kullanıcı Yorumları

NBL Probiotic GOLD 20 Saşe Kullanıcı Yorumları, NBL Probiotic GOLD 20 Saşe kullananlar bu sayfamızdan ürünün tüm etki, yan etki, olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşabilirler.

Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
Güvenlik ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

3 Cevap Yazıldı "NBL Probiotic GOLD 20 Saşe Kullanıcı Yorumları"

su perisi
02.09.2013
bir aydır kullanıyorum gerçekten faydası var ama bırakınca ne olur bilmiyorum

eray
25.02.2013
Rahatsızlığımdan dolayı doktor tavsiyesi ile toz olanı kullanıyorum. 1.gün yarım bardak su ile karıştırarak içtim, su ile hiç karışmıyor. 2.ve 3. gün 2 kaşık yoğurt ile karıştırdım, bence en güzel karışım bu. 4.gün ılık yarım bardak süt ile içtim,bu da pek karışmadı. en güzeli yoğurt ile karıştırmak, rahatsız edici bir tadı yok, hafif portakal tadı var.

Ahmet
29.01.2013
Toz şeklinde olanını 3 defa kullandım. Günü kurtarmak için etkili bir yöntem olabilir ancak çok gaz yapıyor ve toz şeklinde olanın tadı çok iğrenç yoğurda falan katarak bile yutamıyorum. Kapsüllüsü varsa daha iyi olur.

#İletişim

, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Eylül - 2014